Katalóg ACTIVE SPORTS doplnky výživy pre športov

NOVÝ katalóg ACTIVE SPORTS doplnky výživy pre športovcov

Glutamin

Výrobca: ACTIVE-SPORTS
Model: Glutamin
Dostupnosť: Na sklade
SUPER CENA Glutamin
Náhľad produktu: 7268
9.60€ 20.82€
Zľava: 54%
Bez dane: 8.00€
Dostupné varianty:

* Príchuť:

Kvalitny glutamin

Glutamin podporuje tvorbu rastového hormónu, čím zastavuje katabolizmus,
zabraňuje spotrebe vlastného glutaminu vyprodukovaného telom, regeneruje a opravuje svalové mikroporanenia, podporuje imunitný systém a zvyšuje dusíkovú bilanciu. Je doležitou súčasťou nízkosacharidových diét.

Glutamin predstavuje neesenciálnu aminokyselinu,
ktorá tvorí zhruba 65% voľných aminokyselín v svalových bunkách. V organizme pôsobí ako prostriedok na prenos aminoskupín do svalovej bunky, v ktorej sa zúčastňujú na anabolických procesoch obnovy bielkovín.

Glutamin obsahuje dôležitý substrát pre biele krvinky.
Počas obdobia stresu napr. počas chorôb a ťažkého tréningu, potrebujú svaly a imunitný systém toľko glutamínu, že telo samotné nedokáže túto potrebu vykryť a je potrebné glutamín doplniť.

Kontinuálne zásobovanie organizmu glutamínom znižuje rozpad svalov a má pozitívny vplyv na hladinu rastového hormónu. Už podanie 2 g orálne štvornásobne zvýši hladinu rastového hormónu.

Zlepšuje regeneráciu, ochraňuje svaly, drží silu pri diétach, zlepšuje výkon svalov.

Dávkovanie: 1dávka = 2 čajové lyžičky zmiešajte s 250 ml vody alebo ovocnej šťavy. Odporúča sa 1–3krát denne, užívať na raňajky, pred tréningom, bezprostredne po tréningu alebo pred spánkom.

Zloženie: GLUTAMIN obsahuje 100,00 % čistého L-Glutaminu v jeho najčistejšiej forme. Mikrokryštalická forma zaručuje vynikajúcu rozpustnosť vo vode a najvyššiu mieru účinnosti.

Vyrobené v Nemecku.

Active Sports - For Champions Active Sports - 100% Premium Quality Guaranteed Active Sports - Orifinal Product GermanyGlutamin 500g ACTIVE SPORTS - Katalóg

  per 5 g
Portion
pro 100 g
Powder
Energy / Energie (kcal) 20,5kcal 410kcal
Energy / Energie (kjoule) 85kJ 1715 kJ
Proteiny / Bielkoviny 5 g 100 g
Thereof L-Glutamin e 5 g 100 g
Carbohydrates / Sacharidy 0 g 0 g
Fat / Tuky 0 g 0 g
Fiber 0 g 0 g
Natrium 0 g 0 g

Poznámka: Vypočítané hodnoty sú zaokruhlené priemerné hodnoty a sú ovplyvnené prirodzenými odchyľkami použitých surovín. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy, neobsahuje žiadne látky uvedené na dopingovej listine MOV. Skladujte v suchu mimo dosah malých detí. Nevhodné pre dojčiace a tehotné ženy. Dátum spotreby: viď obal.


 

Glutamin

Flavor
Príchuť
Quantity
Množstvo
Code
Kód
Neutral 500 g ASGLU050000

Glutamin

Glutamin - ACTIVE SPORTS

Špecifikácia
Príchuť Neutral
Balenie / Množstvo 500g

Napísať recenziuu

Vaše meno a priezvisko:

Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevdené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:OBJEM SVALOV

Ako na objem svalov?

NEW GENERATION NUTRITION sa vyznačuje absolútnou čistotou všetkých použitých zložiek. Najmodernejšie zariadené laboratórium kontroluje každú jednu surovinu, ktorá je použitá pri výrobe našich doplnkových výživ. Vieme tak zaručiť, že v našich výrobkoch sa nenachádzajú žiadne nečistoty, a to ani v stopových prvkoch. V segmente doplnkovej výživy je toto prelomovou novinkou – nová generácia výživy. To garantujeme na všetkých našich výrobkoch označením „100% Premium Quality“.

Ako na objem svalov?

ENERGIA SVALOV

×

ENERGIA SVALOV

Sila a energia svalov?

Pri dlhšie trvajúcej svalovej činnosti sa uplatňujú ako zdroj energie. Doplnenie BCAA aminokyselín s rozvetveným reťazcom prispieva okrem iného k zrýchleniu regenerácie.

ACTIVE SPORTS výživový doplnok GLUTAMIN predstavuje neesenciálnu aminokyselinu, ktorá tvorí zhruba 65% voľných aminokyselín v svalových bunkách.V organizme pôsobí ako prostriedok na prenos aminoskupín do svalovej bunky, v ktorej sa zúčastňujú na anabolických procesoch obnovy bielkovín.

Sila a energia svalov?

MENTÁLNA ENERGIA

×

MENTÁLNA ENERGIA

Zvýšiť mentálnu energiu?

Energetický nápoj novej generácie, obsahujúci extrémne účinné termogenické zložky, Vás naštartuje tak, že to budete cítiť v každej časti Vášho organizmu.

DMAE Attack Jeho hlavnou zložkou je DMAE, (dimethylaminoethanol), ktorý sa z farmaceutického hľadiska radi medzi nootropika. Patria sem substancie, ktoré podporujú pamäťové a kognitívne vlastnosti, a ktoré nemajú toxické účinky. Vďaka nízkemu obsahu cukru v jednej dávke vhodný aj v predsúťažnom období. Špeciálna kombinácia desiatich účinných látok tejto predtréningovky vás prinúti sústrediť sa iba na tréning a všetko vôkol vás začne byť bezpredmetné.čne byť bezpredmetné.

X-FORCE NO Booster vďaka svojej nezameniteľnej kombinácií niekoľkých silných, účinných, klinicky overených, prírodných substancií, zostavených na základe svojich špecifických vlastností je v oblasti zvyšovania výkonnosti, nárastu sily, pomoci a posilnenia vytrvalosti a odolnosti organizmu obľúbeným povoleným dopingom určeným na užívanie tesne pred športovým výkonom. Tieto kľúčové, synergicky pôsobiace zložky dodajú svalovým bunkám razantnú dávku energie a podstatne zlepšia Vašu výkonnosť.

Ako zvýšiť mentálnu energiu?

CHUDNUTIE

×

CHUDNUTIE

Ako schudnúť?

Fat Burner predstavuje pomocný prostriedok na znižovanie podielu telesného tuku a jeho jednotlivé zložky aktivujú vitálne funkcie získavania energie vo svalovej bunke.

ACTIVE SPORTS Fat Burner je vďaka svojej kontrolovanej čistote všetkých zložiek najkvalitnejší spalovač tukov na trhu. Rýchly nástup spaľovania a dlhodobé potlačenie chuti do jedla ho výrazne nadraďujú nad bežné spaľovače. Kapsulová forma užívania len podčiarkuje vysokú hodnotu produktu.

Ako schudnúť?

×

teststt

×
×
×